INFORMACE MŠ DOBĚTICE > AKTUALITY
 

Zřizovatelem příspěvkové organizace:
Statutární město Ústí nad Labem


Vítáme Vás na stránkách mateřské školy Dobětice. Podívejte se na základní informace o naší mateřské škole. Pomocí internetu nás můžete snadno kontaktovat.

Jsme fakultní mateřskou školou Univerzity Jana Evangelisty Purkyně

Můžete se dozvědět něco o programu a nadstandardních aktivitách, které naše mateřská škola Vašim dětem nabízí. V zařízení, které se stará o tolik dětí je důležitá organizace

Naše mateřská škola chystá různé zábavné a výchovné akce pro Vaše děti. Nejen z těchto akcí, ale i z prací dětí je připravena galerie, kde se můžete podívat jak se dětem ve školce líbí. Ke spokojenosti patří také péče o malé jedlíky.


Telefon pavilon A: 475 623 535
1.A berušky 724 242 176
2.A medvídci 727 902 648
3.A žabičky 727 902 647
4.A čertíci 727 902 649
Telefon pavilon B: 475 623 513
1.B kytičky 727 902 645
2.B kočičky 727 902 644
3.B rybičky 724 031 273
4.B vrabčáci 727 902 643
E-mail: info (at) ms-dobetice.cz

ID datové schránky: 556zjpa

Informace o přístupnosti webu

O NÁS

Mateřská škola Dobětice se skládá ze dvou budov (pavilonů), které původně byly samostatnými mateřskými školami. Po sloučení v roce 2001 se oba objekty spojily v jeden právní subjekt. Mateřská škola má v současnosti 8 tříd. Děti jsou do tříd rozděleny podle věku, ale v případě přání rodičů je možné, aby sourozenci chodili do stejné třídy.Třídy jsou pojmenovány tak, aby se dětem dobře pamatovalo, kterou třídu navštěvují (Berušky, Medvídci, Žabičky, Čertíci – v pavilonu A, Kytičky, Kočičky, Rybičky, Vrabčáci – v pavilonu B). Základním cílem mateřské školy je návaznost na rodinnou výchovu, vytváření podmínek pro zdravý tělesný, psychický a sociální vývoj dítěte předškolního věku. Dalším cílem je vytvářet optimální podmínky pro individuální rozvoj osobnosti dítěte, přispívat ke zvýšení sociálně kulturní a společenské úrovně dětí a vést je k dobrým základům pro další vzdělávání dítěte a vstup do základní školy.

Vize školy

• Chceme být školou, do které chodí děti, rodiče i zaměstnanci rádi. Chceme, aby se děti u nás cítily jistě, bezpečně, radostně a spokojeně.
• Společně usilujeme o to, aby naše mateřská škola pro děti byla prostorem s hodnotnými podněty, bohatou nabídkou činností a naplněna vstřícností.
• Snažíme se děti vést k uvědomělé péči o zdraví a zdravotní životní styl. Klademe důraz na pohybovou aktivitu směřující k posilování fyzické kondice.
• Usilujeme o to, aby děti získaly základní postoje a návyky do dalšího života, založené na respektu lidských potřeb a přírody.


Zřizovatel

Magistrát města Ústí nad Labem

Adresa

Mateřská škola Dobětice:
Rabasova 3207/45
Ústí nad Labem
400 11

Statutární zástupce

ředitelka mateřské školy Mgr.Jitka Tržilová


Kontaktujte nás >>

 

ZAJÍMAVOSTI

Naše MŠ navázala užší spolupráci s místní základní školou. Děti z jednotlivých tříd se budou střídat a budou si chodit zacvičit do velké školní tělocvičny.

Účast v projektu mšmt

Potravinová pomoc

Digitalizujeme školu


CO NÁS ČEKÁ

Letní prázdniny 1.7. – 2.8.2024 bude školka uzavřena. Informace k náhradnímu provozu

Seznam školek s termíny jejich uzavření